Доставка

Ми здійснюємо доставку товарів кур'єрською службою Нова Пошта, також можлива доставка іншим зручним для Вас перевізником (обговорюється при замовленні з менеджером). Термін та вартість доставки залежать від обраної Вами кур'єрської служби і можуть коливатися в межах 1-3 днів у залежності від розміщення населеного пункту та перевізника, якого Ви обрали. Вартість оплачується окремо при отриманні товару на складі відповідно до тарифів перевізника. Детальнішу інформацію Вам надасть наш менеджер після оформлення замовлення.

Зверніть УВАГУ !

1. Перед відправкою весь товар перевіряється і при відправленні страхується на повну вартість. При отриманні посилки Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенніслужби доставки в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару, необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження Вам необхідно відмовитися від посилки або пред'явити претензії службі доставки. Вони зобов'язані відшкодувати завдані збитки, якщо їх було нанесено з їхнього боку. У разі якщо дана ситуація трапляється - обов'язково повідомте нас .

1.1 Після передачі замовлення в службу доставки клієнту відправляється електронний лист, sms або повідомлення на viber, telegram, whatsapp з номером товарно-транспортної накладної.

1.2 При онлайн-оплаті для отримання замовлення рекомендуємо мати при собі документ, що засвідчує особу.

У разі виникнення будь-яких питань Ви завжди можете зателефонувати нам: 093 66 88 777093 698 28 04 або написати листа на електронну пошту: info@e-laptop.com.ua